Про нас

Майстерня SmartFix відкрилася 23 серпня 2013 року — на день Харкова. З тих пір ми ремонтували в ній буквально все, що випускала компанія Apple.

Ми всі самі користуємся технікою Apple та дуже полюбляємо інженерне діло. Нас хлібом не годуй, тільки дай щось полагодити. Це так з дитинства і походу назавжди.

Наша команда

Ми дуже ретельно підбирали кожного співробітника. Дуже любимо і цінуємо їх. Обов’язковою вимогою для інженера є отримання офіційної сертифікації Apple. Для підтримки та консультантів — вміння спілкуватися з людьми.

Антон

Інженер

Руслан

Продавець-консультант

Валерія

Продавець-консультант

Софія

Служба підтримки

Віктор

Співзасновник

Віталій

Інженер

Костянтин

Співзасновник

Максим

Інженер

Вже відремонтовано

iPhone
iPad
Apple Watch
MacBook
iMac
AirPods

Наша майстерня

Нашою метою завжди було зробити майстерню, яка візуально і по суті буде на такому ж рівні, як і продукція Apple. Щоб цього досягти, ми заздалегідь розробляли дизайн середовища, потім арендували приміщення і спеціально робили там ремонт, дуже довго приводили все до ладу.

Запуск SmartFix забрав багато зусиль та накопичень. До цього ми вже займалися ремонтом техніки, але на любительському рівні. За цей час накопичили певну суму грошей та вирішили, що настав час виходити на новий рівень. Ми вклали в цей бізнес все, що мали, тому його успіх і репутація мають для нас величезне значення.

Чистота і стиль робочого середовища — це принципові складові, за якими ми ретельно слідкуємо. Завдяки цьому нам завжди хочеться приходити на роботу.

Знижка 5% на ремонт

Якщо замовите ремонт через оформлення заявки на сайті. Ми передзвонимо вам для уточнення деталей.

Залиште заявку

Ім’я
Телефон
Заявку відправлено! Наш працівник скоро передзвонить вам для уточнення деталей.
Чомусь не вийшло відправити заявку. Перевірте, чи правильно заповнені поля, і спробуйте ще раз.
Прокрутить вверх